• Satem Mobil Sağlık Hizmetleri
  • Çalışma Saatleri - Pztsi - Ctesi: 9:30 - 18:30
Bir şey mi arıyorsunuz?

Hizmetler

Hizmetler

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekte olan Satem Mobil Sağlık işini tutkuyla yapan personeli ile 7 yıldır hizmet vermektedir.

Onlarca büyük firmanın binlerce çalışanının sağlık taramasını periyodik olarak üstlenen Satem;

İş Yeri Hekimliği: İşyeri hekimi ihtiyacınızı nitelikli, güncel işyeri hekimliği tecrübesine sahip hekimler ile veren Satem OSGB Ülkemizin her yerinde kurumunuza hizmet vermeye hazırdır.
İş Güvenliği Uzmanlığı: İş Güvenliği Uzmanı ihtiyacınızı nitelikli, güncel İş Güvenliği Uzmanlığı tecrübesine sahip uzmanlar ile veren Satem OSGB Ülkemizin her yerinde kurumunuza hizmet vermeye hazırdır.
Diğer Sağlık Personeli: SATEM GROUP Türkiye Geneli 11 İl’de uzman kadrosu ile diğer sağlık personeli hizmeti sunmaktadır.
Acil Durum Planı: Acil Durum Eylem Planı ihtiyacınızı nitelikli, güncel İş Güvenliği Uzmanlığı tecrübesine sahip uzmanlar ile veren SATEM OSGB Ülkemizin her yerinde kurumunuza hizmet vermeye hazırdır.
İş Güvenliği Uzmanlığı: İş Güvenliği Uzmanı ihtiyacınızı nitelikli, güncel İş Güvenliği Uzmanlığı tecrübesine sahip uzmanlar ile veren SATEM OSGB Ülkemizin her yerinde kurumunuza hizmet vermeye hazırdır.
Mobil Sağlık Taramaları: Mobil sağlık hizmetleri desteklediğimiz kuruluşlar tarafından istediğiniz gün ve saatlerde işyerinize gelinerek çalışanlarınızın sağlık kontrolleri gerçekleştirilir.
Periyodik ve İşe Giriş Muayeneleri: SATEM GROUP Türkiye Geneli 10 İl’de uzman kadrosu ile periyodik ve işe giriş muayene hizmeti sunmaktadır.
PCR Testi: Mobil araçlarımızla İstanbul il sınırlarında 1.5 yıldır gece gündüz hizmet veren Türkiye’nin tek OSGB firmasıyız.
HİV Testi: Hizmet verdiğimiz diğer alanlarda tetkikleri yaptığımız laboratuvarımızda aynı zamanda HİV Testi hizmetleri vermekteyiz.
Ara