• Satem Mobil Sağlık Hizmetleri
 • Çalışma Saatleri - Pztsi - Ctesi: 9:30 - 18:30
Bir şey mi arıyorsunuz?

Evde Serum Hizmeti

Evde Serum Takma

Evde serum hizmeti sunan şirketimiz, insan sağlığı konusunda oldukça bilgili ve hassas iş mekanizması sayesinde bireylere yüksek kalitede hizmet vermektedir. Hayat akıp giderken insanlar birçok şeyden feragat etmektedir, bunların en başında ise sağlık gelmektedir.

İnsan sağlığı yaşam boyunca en önemli unsurlardan biri olmuştur. Sağlıklı olmayan bir bireyin mental ve sosyal huzuru da oldukça olumsuz etkilenmektedir. Bu nedenle sağlık ve sağlık unsurları her birey için oldukça önemlidir. Her insan yüksek kalitede sağlık hizmeti almalıdır, mekan ve zaman fark etmeksizin her birey en üst seviyede kalite güvencesi ile sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir.

Evde Serum Takma

Bireyler sağlık kuruluşlarında alacakları hizmetlerden evlerinde de faydalanabilsin diye, şirketimiz birçok sağlık hizmetini profesyonel ekip arkadaşları ve yüksek kalite güvencesi ile evinize getiriyor.

Biz, sağlık kuruluşlarında alabileceğiniz hizmeti bulunduğunuz noktaya taşıyor ayrıca evinizde birçok hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz evde serum hizmeti sayesinde sağlık kuruluşlarında yatış yapmadan kendi evinizde en rahat edeceğiniz şekilde tedavi almanızı mümkün kılıyoruz. Almanız gereken serum tedavisini evinize taşırken, bilgili ve profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığı ile birçok sağlık hizmetinden de faydalanmanızı sağlıyoruz.

Özellikle evde serum hizmetinin çok sık tercih edilmesinin yegane sebebi, bireylerin hastane şartlarında rahat edememesi ve iyileşme sürecinin yavaş olmasıdır. Evde serum hizmeti bu sorunları tamamen ortadan kaldırırken, evde kaliteli tedavi almanızı ve iyileşme sürecinizin hızlanmasında büyük rol oynuyor. Evde serum hizmeti, birçok birey için oldukça avantajlı ve sık tercih edilen bir hizmettir. Hastane koşulları ile uyum sağlayamayan bireylerin özellikle tercih ettikleri bu hizmet, oldukça avantajlı bir seçenektir.

Evde Serum Hizmeti İstanbul

Evde serum hizmeti İstanbul ilinde de oldukça yaygın bir hizmettir. Oldukça yüksek nüfusa sahip bu şehirde, sağlık kurum ve kuruluşlarında tedavi almak oldukça riskli olabilmektedir. Enfeksiyon riskine ve hijyen kurallarına karşı oldukça duyarlı olan bireyler evde serum hizmetini tercih etmektedirler.

Bu büyükşehirde evde sağlık hizmeti almayı bekleyen birçok bireyin özellikle aradığı kriterlerden birkaçı profesyonellik, güler yüz, hijyen ve sorumluluk bilincidir. Sağlık alanında hizmet veren şirketimiz, evde serum hizmeti sayesinde birçok insanın ilk tercihidir.

Yatağa bağımlı, yürümekte ve sağlık kuruluşlarına ulaşmakta zorlanan, sağlık kuruluşu tercih etmeyen bireyler için oldukça avantajlı olan evde serum hizmeti sıklıkla tercih edilmektedir.

İstanbul’da ikamet eden bireylerin serum tedavisi alabilmek için özellikle tercih ettikleri şirketimiz uzman sağlık çalışanlarından ve oldukça bilgili sağlık personellerinden oluşmaktadır. Sizler için en doğru tedaviyi sağlamak, serum takma ve çıkarma işlemi sunmak için gece gündüz demeden çalışan personellerimiz sayesinde her an her yerde yanınızdayız.

Konu insan sağlığı ise en önemli unsurlar bilgi ve profesyonelliktir. Bilginin profesyonelce sunulduğu hizmetlerimiz dahilinde bireyler için en kaliteli hizmeti sunarken, sizlere en değerli şey olan zamanı kazandırıyoruz. Sağlık kuruluşlarında uzun süre yatma ve kalma derdinden sizleri kurtarıyoruz.

Evinizde serum tedavisi alırken aynı zamanda ufak ev işlerinizle de ilgilenebilirsiniz. Hastane ortamında rahat edemeyen ve ev rahatlığını özleyen bireyler için evde serum hizmeti oldukça avantajlı bir sistemdir.

Yatağa bağlı ve özel durumu bulunan hastalar için detaylı serum tedavi hizmeti sunuyor, hijyen ve sağlık kurallarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hastane psikolojisini hayatınıza yansıtmamak, gizliliğinizi korumak, enfeksiyon risklerinden uzak olmak, sağlık hizmetine anında ulaşabilmek adına bizlerle iletişime geçebilir ve evde serum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşam kalitenizi yükseltmek ve zamandan tasarruf etmek için evde serum hizmeti ile hastaneye gitmeden tedavi alabilir, kısa sürede sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Evde Serum Hizmeti Fiyatı

Evde serum hizmeti fiyatı verilen tedavi kalitesine, çalıştığınız kurum ve kuruluşa, tedavinin çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Ev ortamında sunduğumuz sağlık hizmetlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde bireylere özel tedavi verirken elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Evde verilen tedavinin amacı, bireylerin rahatsızlıklarını en yüksek kalite çerçevesi içerisinde iyileştirmeye yöneliktir. Özellikle bireylerin hastalık etkeninden uzaklaştırılması, enfeksiyon riskinden uzak şekilde tedavi görmesi amacı ile yapılan evde tedavi mutlaka profesyonel, bilgili ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yapılan ve uygulanan bu tedaviler devlet kapsamı dışında özel bir hizmet olduğundan dolayı belirli bir ücrete tabii tutulur. Devlete ait kamu kurum ve kuruluşlarında aldığınız tedavi ve hizmete para ödememe hakkına sahipken, eve getirilen özel hizmete belirli bir ücret vermek ile yükümlüsünüzdür.

Bu miktar çok yüksek bir sayıya sahip değildir ancak verilen hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir. Verilen hizmetin artması dahilinde, fiyatta da belirli bir artış görmek mümkündür.

Evde serum tedavisi için, hekiminizin belirlediği ilaçlara yönelik plan ve program yapılır. Bu plan ve program doğrultusunda evde serum hizmetine başlanır.

 • İstanbul içerisinde serum takma fiyatları ortalama 150-300 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Serum takma, enjeksiyon, pansuman gibi hizmetler de bu fiyat aralığında sunulur.
 • Evde günlük 12 saatlik serum hizmeti almanız 400-700 Türk Lirası olarak ücrete tabii tutulur.
 • Günün tamamı yani 24 saatlik sağlık hizmeti ise 1000-1500 Türk Lirası arasında, verilen hizmetlerin türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Özel hastanelerde de benzer ücret skalası mevcut olduğundan, hastane ortamında değil ev ortamında hizmet almak bireylerin tercihlerini doğrudan etkilemektedir. Özellikle hastaların ev ortamında daha rahat olmasını ve gizliliğinin saklı kalmasını sağlayan sağlık personellerimiz sayesinde sıklıkla tercih edilen, sadakat unsuruna sadık şekilde çalışan bir şirketiz. Bu gibi bireylere güven sağlayan özelliklerimiz ve uygun fiyat güvencemiz sayesinde sıklıkla tercih edilen bir sağlık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Satem Mobil Sağlık Evde Serum Hizmeti

Satem Mobil Sağlık evde serum hizmeti, tedaviye muhtaç olan bireylere yüksek kalitede sunduğu hizmeti ile İstanbul’da en sık tercih edilen sağlık kuruluşlarından biri olmuştur. Bireylerin memnuniyeti sayesinde bu noktaya gelen firmamız, profesyonel çalışanları ve son teknoloji ekipmanları ile evlere şifa dağıtmaya devam ediyor. 7/24 hizmeti sayesinde bireylerin sağlığı için gece gündüz demeden çalışan uzman sağlık personellerimizle hep daha iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Evde serum hizmeti sunan firmamız sizlerin tedavilerine yönelik çalışmalar sergilemekte, istek ve önerileriniz doğrultusunda tüm pratikliğiyle tedavilerinizi sunmaktadır. Hastaların özellikle tercih ettiği şirketimiz, bireylerin sağlıklarını en ön planda tutmaktadır. Satem mobil sağlık ekibi olarak bireylerin fikir ve düşünceleri bizler için çok önemli. Evde serum hizmeti birçok özel durumlu bireye verilebilir:

 • Felçli Bireyler
 • Yaşlı Bireyler
 • Yatağa Bağımlı Bireyler
 • Bakıma Muhtaç Bireyler
 • Koah Hastalığına Sahip Bireyler
 • Onkoloji Hastaları
 • İleri Seviyedeki Kas Hastaları
 • Nörolojik Hastalığa Sahip Bireyler
 • Ameliyat Sonrası Taburcu Edilen Bakım Gereken Hastalar
 • Solunum Sistemi Hastalığına Sahip Bireyler

Birçok hasta evde idame tedavi alırken de evde serum hizmetinden faydalanabilmektedir. Yürümekte zorlanan veya sağlık kurum kuruluşlarına ulaşım sorunu olan hastalar da evde sağlık hizmeti alabilmektedir. Her birey, kaliteli sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir. Bireylerin en doğal haklarından biri sağlık ve tedavi hakkıdır. Bireyler kamu veya özel kuruluşlar aracılığı ile evde serum hizmeti alabilir ve evde serum hizmetinin yanı sıra birçok sağlık hizmetinden de faydalanabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara (0216 606 45 05)