• Satem Mobil Sağlık Hizmetleri
 • Çalışma Saatleri - Pztsi - Ctesi: 9:30 - 18:30
Bir şey mi arıyorsunuz?

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetleri

Alanında uzman ve profesyonel bir kadroyla sunduğumuz evde sağlık hizmetleri hız kesmeden devam ediyor.

Sunmuş olduğumuz birçok farklı evde sağlık hizmetleri sayesinde, tanı ve tedavi hizmetleri başta olmak üzere birçok soruna çözüm üretiyoruz.

Çeşitli ve son teknoloji ekipmanlarımız, modern ve yenilikçi araçlarımız, alanında eğitimli sağlık ekibimizle birlikte birçok evde sağlık hizmetini veriyoruz. Bu hizmetler arasında;

 • Anlık tedavi hizmetleri; yara bakımı, serum takma, pansuman, kan alma, ameliyat sonrası bakım vb.
 • Bakım görevlisi hizmetleri; kişisel bakım desteği, beslenme desteği, ilaç hazırlığı vb. gibi temel hizmetleri sunar.
 • Evde check up hizmeti
 • Hemşire hizmeti; başlıca ilaç rutinin oluşturulması ya da mevcut rutinin takibinin yapılması, pansuman ve yara bakımı hizmetleri, kan alma, enjeksiyon gibi temel sağlık hizmetlerini kapsar.
 • Doktor hizmeti; gerektiği durumlarda farklı branşlardan uzman doktorlarımız, evinizde müdahale ve tedavi imkânı sunar.
 • Rehabilitasyon ve fizik tedavi hizmeti; hastalarda çeşitli fizik ve rehabilitasyon gerektiren durumlarda özel ekibimizle evde tedavi ve destek hizmetleri sağlıyoruz.

Bu gibi hizmetler ve aklınıza gelebilecek birçok işlemi evinizin konforunda sağlıyoruz.

Başta anlık tedavi hizmetlerinde, kişilerin zaman kaybetmek istemediği durumlarda evinize kadar gelerek bu sağlık hizmetlerini sunuyoruz.

Evde Sağlık HizmetleriAlanında profesyonel ve eğitimli sağlık çalışanı arkadaşlarımız ile her zaman doğru müdahale ve tedavi yöntemini belirleyerek bu doğrultuda hizmet sunuyoruz.

Evde sağlık hizmetlerinde sunulan tedavilerde asıl amaç, yeni bir tanı koymaktan çok mevcut tanıların tedavisi ve iyileştirilmesine yönelik olmaktadır.

Bu açıdan bakıldığı zaman alanında uzman doktorlar tarafından yapılacak yeni yönlendirmeler neticesinde farklı branşlardan da destek alınabilir.

Evinizin konforundan uzaklaşmak istemediğiniz durumlarda ya da tam teşekküllü bir sağlık kurumuna ulaşmakta zorluk çekmeniz durumunda evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sürdürdüğümüz faaliyetler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlere sunduğumuz evde sağlık hizmetlerinde hedeflediğimiz ilkeler;

 • Doğru ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmak
 • Daima güvenilir, güler yüzlü ve nitelikli hizmetler sunmak
 • Sağlık hizmetleri alanında öncü ve örnek olan bir kurum haline gelmek
 • Hizmet standartlarını her zaman geliştirmek ve yenilikleri takip etmek
 • Son teknoloji sağlık cihazlarını evde sağlık hizmetleri boyunca etkin bir şekilde kullanmak…

Hedeflediğimiz hizmet kalitesine ulaşabilmek için, ihtiyaç duyan her kişiye evde sağlık hizmetlerini sunmak adına olan çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. İstanbul genelinde evde sağlık hizmetleri sunduğumuz aile ve kişi sayısı da günden güne katlanarak artıyor.

Evde Sağlık Hizmetleri İstanbul

Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul genelinde birçok aile ve kişiye evde sağlık hizmetleri sunduk.

Başta doktor, hemşire ve bakım görevlisi hizmetleri olmak üzere, ihtiyaç duyulan birçok alanda kişilere doğru ve nitelikli sağlık hizmetleri sunmak en büyük isteklerimizden biri olmuştur. Bu gibi hizmetlerde her zaman için kişilerin sağlık geçmişleri göz önünde bulunduruluyor ve gerekli incelemeler bu yönde sürdürülüyor.

Başta kronik rahatsızlık ya da çeşitli tedavileri tetikleyecek herhangi bir sağlık geçmişi verisiyle paralel bir yol izliyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri veren birçok farklı branştan uzman doktor, ilgili rahatsızlıklarınız ya da şikayetlerle ilgili gerekli tetkikleri doğru bir şekilde yaparak, gerek görürse kişileri tam teşekküllü bir sağlık kurumuna yönlendirir.

Profesyonel ve kaliteli sağlık hizmetleri vermek konusunda hiçbir zaman taviz vermeden büyük bir prensip ve ciddiyet ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumumuzda sunulan bir diğer hizmet olan evde check up hizmetleri farklı yaş gruplarına ve ihtiyaçlara yönelik özel olarak sunulur.

Farklı gruplarda ortak olarak; açlık kan şekeri, tam idrar tahlili, kolesterol, kalsiyum, sedimentasyon ve TSH gibi testler yapılır. Bu testlerin her biri herhangi bir sağlık kuruluşunda yapılan testlerle aynıdır, dolayısı ile güvenilirliği konusunda içiniz rahat olabilir.

Evde bakım görevlisi talep eden ve faydalanmak isteyen kişilere özel olarak, ihtiyaç duyulan süreler doğrultusunda organize edililir.

Bu görevliler sizlere bizzat evinizde yardımcı olabileceği gibi, sağlık kurumlarına da sizinle beraber eşlik edebilirler. Tamamen kişilerin istekleri doğrultusunda düzenlenen bu süreçler doğrultusunda, almak isteyeceğiniz hizmet türüne kendiniz karar vererek süreci daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

Evde sağlık hizmetleri almak konusunda kişilerin belli başlı çekinceleri ya da güven problemleri olabilir.

Bu durumun ortaya çıkması da çok normaldir. Biz her zaman profesyonel ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyen bir sağlık kurumu olarak, ilk etapta bizi tercih etmek isteyen kişi ve ailelere güvenceler sunuyoruz. Aynı zamanda bu güven bağının kurulmasıyla beraber de iki taraf için de verimli bir süreç başlamış olur.

Bizi tercih ettiğiniz süre boyunca, her bir sağlık izlencesi, test ve detaylı tetkikler sağlık geçmişinize eklenir ve bu sayede gelecekte oluşabilecek herhangi bir sorun için referans oluşturur.

Aynı zamanda profesyonel ve tam kapsamlı yapılan evde sağlık hizmetleri sayesinde herhangi bir sağlık kurumundan aldığınız hizmetin doğrultusunda bir süreç sunar. Sizlere sunduğumuz evde sağlık hizmetlerini güvenle tercih ederek, gerekli tedavi sürecini başlatabilirsiniz.

Ara